Ярослава Руденко на Благовіщення дала сольний концерт

На велике свято Благовіщення в Колонному залі Національної філармонії України відбувся сольний концерт «Благословенна у віках» заслуженої артистки України, солістки Національної філармонії та Заслуженого ансамблю Збройних Сил України – Ярослави Руденко.

Україна у вогні, гинуть кращі сини отчого краю. І всі ми, як ніколи чекаємо благої вісті, довгоочікуваного миру! А наша рідна земля, Україна – благословенна у віках, її народ благословенний. Немає сумніву, що ми переможемо, піднімемось із колін! Наша сила в єдності, сила у великій українській культурі, пісні. В українців сильний дух – і жодна зброя нас не переможе! Пісня і слово – сильніші за зброю.

Цього вечора виступ нашої землячки Ярослави Руденко супроводжував Академічний оркестр народної та популярної музики Національної радіокомпанії України, художній керівник та головний диригент – Михайло Пікульський. Виступили на одній з найпрестижніших сцен нашої держави 

Фольклорний ансамбль Національної філармонії України – «Веселі музики», художній керівник, Заслужений артист України – Сергій Хитряков. Зірковим гостем концерту став соліст з українським родоводом Давид Коган з Німеччини. У фойє презентувалася виставка відомого українського художника – Святослава Базюка, а наша зірка отримала на згадку про свято неймовірний портрет, де майстер зобразив її заквітчаною й щасливою.

Гостей представляв голос №1 Національного радіо України і теж наш земляк Дмитро Хоркін – загалом Полтава й Полтавщина цього дня панували в глядацькій залі та на сцені – вітали артистку представники її любої Гребінківщини, які приїхали до столиці чималою делегацією з подарунками й короваєм, звучали пісні про рідний край та полтавські варенички, отримала Ярослава нагороду полтавського міського голови Олександра Мамая з рук заступниці мера Світлани Тарашевської, виступила з поезіями заслужений діяч мистецтв України Марія Бойко, якій на сцені вручили диплом народної премії «Галицький шлягер» за слова пісні «Повелося на селі». Зрештою, й господар-керівник Національної філармонії України теж полтавець – Дмитро Остапенко народився на Хорольщині й закінчив наше славетне музичне училище імені М.В.Лисенка.

Зала повнилася теплом, затишком, квітами й друзями співачки, підтримати подію зголосилися колеги, громадські діячі, журналісти, диригенти найвідоміших мистецьких колективів, кутюр'є і меценати. Нагороди Ярослава отримала також з рук Президента міжнародного Фонду культурного співробітництва Влади Литовченко та головного редактора медіа групи «Ukrainian People».

І все це дійство єднала, переплітала, наповнювала й одухотворювала глибока, мудра й життєствердна українська пісня, голос якій дає полтавка Ярослава Руденко.